У Суворовському районі відвідали три родини, в яких виховують дев’ять малолітніх дітей

НовиниНовини ОТГ
👁 230

30 вересня служба у справах дітей Суворовської районної у м. Херсоні ради спільно із представниками денного дитячого центру «Орлина фортеця», інспекторами сектору ювенальної превенції відділу превенції Херсонського районного управління поліції ГУ Національної поліції в Херсонської області, фахівцем Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели профілактично-просвітницьку акцію, присвячену інформаційно – виховному заходу «Тиждень права».

Зазначені фахівці відвідали три родини, в яких виховується 9 малолітніх та неповнолітніх дітей.

З батьками дітей провели роз’яснювальну роботу щодо наявних проблеми у родинах, надали рекомендації фахівців.

Окрему увагу звернули на профілактику щодо запобігання вчинення випадків правопорушень їх малолітніми та неповнолітніми дітьми. Батьків та підлітків поінформовано щодо основних напрямків діяльності служби. Зокрема, поговорили стосовно попередження та профілактики негативних проявів та правопорушень серед дітей, захисту прав, свобод та законних інтересів дітей.

Крім цього, батьків ознайомлено із нормативно-законодавчими документами щодо захисту прав дітей, обов’язків та відповідальності.

Подібні заходи відбуваються з метою запобігання негативних проявів серед дітей та підлітків, таких, як безпритульність, жебракування, перебування у конфлікті із законом, захисту прав та інтересів дітей на виховання у рідній сім’ї, профілактики випадків, що приводять до вилучення  дітей з родин.

Вам також може сподобатися

У Корабельному районі привітали херсонців поважного віку
У Херсоні стартує місячник благоустрою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X