У Суворовському районі опікуються благоустроєм

Новини
👁 131

Спеціалісти відділу з питань життєдіяльності Суворовського району видали 11 приписів про усунення порушень у сфері благоустрою та 25 попереджень стосовно порушень Правил благоустрою м.Херсона. Проведено прибирання сміттєзвалища у сквері «Ювілейний», організовано виїзну комісію з перевірки звернення громадянина району. На виконання протокольних доручень міського голови, проводилися рейди:

– з перевірки наявності вигрібних ям у домоволодіннях сектора приватної забудови кварталів № 3, 5, 7;

– 6 рейдів з питань оновлення та впорядкування даних по тимчасовим спорудам і наявності укладених договорів на вивезення ТПВ з підрядними організаціями, встановлення урн біля МАФів по просп. 200-річчя Херсона, вул. 49 Гвардійської Херсонської дивізії та вул. Маяковського.

З метою контролю за санітарним станом території району та на виконання доручень міського голови, проводиться робота щодо визначення місць розташування контейнерних майданчиків, з виходом на місце вирішуються питання встановлення або перенесення контейнерів для збору твердих побутових відходів біля будинків ОСББ Суворовського району. Розуміючи важливість збереження навколишнього середовища, відповідальні співвласники багатоповерхових будинків облаштовують сучасні закриті майданчики для збору та зберігання ТПВ. Біля таких ОСББ не буває переповнених контейнерів, територія біля будинку і майданчик знаходяться в належному санітарному стані, а також забезпечується отримання економічної вигоди від організації роздільного збору сміття. На фото приклади сучасних майданчиків для збору та зберігання ТПВ – ОСББ «Херсонець», вул. Карбишева, 34 (голова правління Ростова О.) та ОСББ «Талісман», вул.Покришева, 10 (голова правління Соколенко Н.)

Вам також може сподобатися

У Дніпровському районі продовжуються рейди-обстеження суб’єктів господарювання
У Херсоні представників туристичної галузі навчать писати гранти

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X