У Суворовському районі обстежили 11 суб’єктів підприємницької діяльності на предмет дотримання вимог Трудового законодавства

НовиниНовини ОТГ
👁 172

4 жовтня в Суворовському районі провели інформаційну кампанію серед суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання вимог трудового законодавства.

У ході кампанії робоча група обстежила 11 суб’єктів підприємницької діяльності та виявила неоформленого, згідно Трудового законодавства, працівника.

До перевірки залучені фахівці: Суворовської районної у місті Херсоні ради, Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Головного управління Державної податкової служби України в Херсонській області, Департаменту економіки та інвестицій міськради, Херсонського міського центру зайнятості.

Фізичні особи-підприємці поінформовані щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, а також про важливість легального працевлаштування, дотримання вимог законодавства про працю, забезпечення оплати праці в розмірі не менше мінімальної заробітної плати.

Також фахівчиня Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області звернула увагу присутніх на важливості своєчасної сплати страхового внеску та  ознайомила з електронними сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України: https://portal.pfu.gov.ua/

Вам також може сподобатися

Херсонка відсвяткувала 103 день народження
Херсонці виповнився 101 рік

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X