У Суворовському районі обстежили 10 суб’єктів господарювання щодо дотримання трудового законодавства

НовиниНовини ОТГ
👁 101

Робочою групою з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення, повноти сплати внесків до соціальних фондів Суворовського району здійснено рейд – обстеження 10 суб’єктів господарювання. Виявлено шість порушень трудового законодавства.


Робочою групою, під час проведення рейдів-обстежень, проводилася роз’яснювальна робота щодо необхідності дотримання вимог ЗУ «Про зайнятість населення», Кодексу законів про працю України, «Про оплату праці».


Акцентувалася увага роботодавців на державних гарантіях, визначених чинним законодавством для найманих працівників, переваг офіційного працевлаштування.

На жаль, такі негативні явища, як використання роботи незареєстрованих найманих працівників, виплата заробітної плати в «конвертах» та недотримання соціальних гарантій в оплаті праці залишаються актуальними і загальною проблемою держави.

Закликаємо роботодавців та суб’єктів господарювання не чекати проведення перевірок, а здійснити відповідну державну реєстрацію та привести взаємовідносини з найманими працівниками у відповідність до трудового законодавства.

Вам також може сподобатися

Що таке “тверді побутові відходи” і чи відноситься до них опале листя та гілля? Роз’яснюють фахівці ХАКС
На минулому тижні викосили 26 гектарів зелених зон міста

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X