У співпраці з міжнародною організацією Save Ukraine вдалося повернути на підконтрольну територію ще трьох дітей

Новини
👁 216

Ще одну перемогу здобула Служба у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсон ради, повернувши на підконтрольну Україні територію її маленьких громадян!

Так, у співпраці з міжнародною організацією Save Ukraine вдалося повернути на підконтрольну територію ще трьох дітей облікових категорій.

П’ятирічну Оленку 4 лютого 2022 року було влаштовано до ЦСПР “Радість” у м. Каховка – мати не дбала про неї належним чином. Це змусило втрутитися соціальна служби.

Після вторгнення російських військ, рятуючи Оленку від примусової депортації із соцзакладу, її було влаштовано до родини каховчан, потім була ще одна родина…З метою захисту інтересів дівчинки після перемовин з волонтерами та за їхньої допомоги Оленку повернуто на підконтрольну територію: зараз вона у Києві, нею опікуються волонтери Save Ukrainе разом зі спеціалістами Дніпровської ССД.

Ганнусі – 13 років, Ярику – 11, вони з багатодітної родини, яку Служба у справах дітей не залишала поза увагою і після вторгнення росіян: підтримували продуктами, одягом, засобами гігієни. Сім’я отримувала всі види державної соціальної допомоги.

Повіривши російській пропаганді, рік тому батько відправив старших дітей на “оздоровлення” до Криму…У голосових повідомленнях родині дівчина весь час плакала і молила про повернення!

Волонтери Save Ukrainе під час формування групи дітей на повернення звернулися до Дніпровської Служби за допомогою у розшуку батьків цих дітей та оформленні пакету документів на їхнє вивезення. Підготовка, в якій значну роль зіграла підтримка ювенальної поліції району, тривала більше 3-ох місяців. І врешті мати змогла за допомоги волонтерів забрати сина і доньку, які після ” оздоровлення” опинилися без супроводу дорослих у Генічеський лікарні!

Ось такі різні дитячі історії повернення, за яким стоять щоденні зусилля, кілометри доріг, безсонні ночі волонтерів, працівників органів місцевого самоврядування, Національної поліції, небайдужих до дитячих доль і майбутнього країни українців!

Вам також може сподобатися

Зеленівка продовжує отримувати гуманітарну допомогу
Херсонська клінічна лікарня ім. Є. Є. Карабелеша отримала нове обладнання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X