У Сонячному відбувся тематичний вечір “Вона на світі одна-єдина Ненька Україна”

НовиниСоціальна сфера
👁 219

Сьогодні в клубі с. Сонячне відбувся тематичний вечір “Вона на світі одна-єдина Ненька Україна”.
У святковому заході прийняли участь колективи художньої самодіяльності: Вокальний ансамбль “Калинонька”, танцювальні колективи “Веселі дітлахи”, “Джаз Стайл”, “Ledi Bleak”, група здоров’я “Промінчик”, драматичні колективи “Маски” та “Веселі сусіди”.

На свято завітали головний спеціаліст управління культури міськради Марина Друзьякіна, староста Зеленівського округу Олексій Уманський.

По завершенню святкового концерту, за активну участь в культурно-мистецькому житті громади та вагомий внесок у підготовку, проведення масових заходів та з нагоди 30-ї річниці незалежності України почесними грамотами було нагороджено: керівника дитячого танцювального колективу «Веселі дітлахи» та танцювального колективу “Ledi Bleak” – Юлію Крук, керівника театрального колективу «Маски» та вокального ансамблю «Калинонька» – Наталю Карх.
Не залишись без подарунків на святі і дітлахи. Староста Зеленівського округу Олексій Уманський, від імені міського голови Ігоря Колихаєва привітав всіх присутніх з річницею незалежності держави та передав подарунок для присутніх на святі дітей – солодощі.
Атмосфера цього свята, як лакмус людських цінностей, продемонструвала патріотизм людей, любов та повагу один до одного. А найщиріша та відвертіша любов дитини до матері. Підчас заходу, матері, яка співала на сцені, її маленький син прибіг до ней з квітами, щоб подарувати їх найважливішій людині в житті.
Тож розуміючи ціну життя та біль утрат, всі присутні вшанували загиблих синів в зоні АТО.


Вам також може сподобатися

Херсонська міська територіальна громада відзначає День незалежності. У Приозерному відбулися святкові заходи
У квесті до Дня незалежності України визначився переможець

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X