У рамках XVI Українського муніципального форуму розпочато День енергоефективності

Новини
👁 114

Делегація лідерів громад Херсонщини продовжує працювати на XVI Українському муніципальному форумі, що проходить в Одесі.
Відповідно до плану Форуму сьогодні – День енергоефективності.

У роботі Форуму беруть участь 20 представників територіальних громад Херсонщини та секретар Херсонської міської ради Галина Лугова.

Наразі розпочато панельну дискусію, після якої презентують проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні, що впроваджується «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за дорученням уряду Німеччини.

Як зазначила на своїй сторінці у Фейсбук Галина Лугова, за енергоефективністю – майбутнє.
Галина Лугова зустрілася з директором проєкту GIZ “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні” Імою Хренова-Шимкіна й особисто подякувала їй за підтримку даної хвилі в Україні та зокрема у Херсоні.

Нагадуємо, що за підтримки проєкту GIZ, в Антонівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 21, реалізовано 2 проєкти з енергоефективності.
Один з них – заміна звичайних електричних ламп на LED-лампи (вартість проєкту – 9 тисяч євро). Це дало змогу заощаджувати бюджетні кошти на оплаті за спожиту електроенергію.
Другий проєкт -“Школа енергії” та “Школа енергії 2.0”.
У ході реалізації зазначених проєктів створено команду енергоменеджерів, яка навчилися проводити енергоаудити приміщень та займатися просвітницькою роботою щодо заходів з енергозбереження серед керівників закладів освіти та громадян.

Вам також може сподобатися

Де Херсонводоканал здійснює роботи
Сьогодні на маршрути міста виїхало 16 автобусів АТАМАН

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X