У районах міста приготувалися до Великодня: вивезли сміття та прибрали зелені зони

Новини
👁 301

Завтра херсонці разом з усією Україною будуть святкувати  найвеличніше і найулюбленіше православне свято ВЕЛИКДЕНЬ.

Зусиллями виконкомів районних рад, голів ОСББ та мешканців міста Херсон став чистішим.

Так, з 16 по 22 квітня виконавчий комітет Суворовської райради ліквідував 20 сміттєзвалищ, загальним обсягом 68 куб.м,  за адресами: вул. Преображенська, 17, 35; на розі вулиць Суворова/Воронцовська, Потьомкінська/ Пилипа Орлика, Паровозна/Миколаївське шосе, просп. Ушакова/Українська, вул. Суворова, 21,  вул. Потьомкінська, 17, просп. Ушакова, 50,  вул.Тираспільська, 27, вул. Богородицька, 34, вул.Гошкевича, 33,  просп. Адмірала Сенявіна, просп. Кутузова.

Спеціалісти відділу з питань благоустрою Корабельного району привели до належного санітарного стану ділянки за адресами: вул. Полтавська, 53, вул. Суворова, 53, вул. Я. Мудрого, 47, вул. Олександрівська, 102, 107 на розі вул. Стрітенська та вул. Запорізька, на розі вул. Преображенська та вул. Льва Товстого, перехрестя вулиць Олександрівська/Фрітаун, перехрестя вулиць Олександрівська/Запорізька, перехрестя вулиць Фрітаун/Садова.

У Дніпровському районі міста Херсон протягом місяця проводилися заходи, ініційовані органом місцевого самоврядування і підтримані об’єднаннями багатоповерхових будинків, квартальними комітетами, усіма мешканцями району : під час 4-ох суботніх толок прибрані території біля 200 ОСББ, на більшості кварталів, біля адміністративних будівель і закладів торгівлі. 22 квітня продовжувалися роботи з дроблення гілля і прибирання з зелених зон вздовж вулиці І. Кулика, сміття вивезено з вулиць Кременчуцька-Тягинська , Артилерійська – Г. Крут, Артилерійська – Офіцерська. Заходи з прибирання і підготовки району до Великодніх свят продовжуються.

Вам також може сподобатися

Для українців стали доступні консультації з лікарями усього світу
23 квітня на маршрутах міста 12 тролейбусів та 126 автобусів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X