У парку “Херсонська Фортеця” відбудуться дитячі велоперегони на “Кубок Патрульної Поліції”

НовиниСоціальна сфера
👁 233

24 серпня о 17:00 у парку “Херсонська фортеця” відбудуться дитячі велоперегони на “Кубок Патрульної поліції”. Захід приурочений 30 річниці незалежності України.

Цьогоріч до участі запрошуються не тільки маленькі велосипедисти, а й усі діти, які катаються на роликах, самокатах, скейтах, та інших дитячих транспортних засобах. Вік учасників від 3 – 14 років. Зареєструватися та отримати номер учасника можна перед початком заходу. Участь у західі безкоштовна.

Переможці у своїх вікових категоріях отримають Кубки від Патрульної Поліції та пам’ятні подарунки від організаторів заходу: окрім 9 переможців різного віку, будуть ще близько 30 номінацій, де кожна дитина отримає приз від партнерів. Усі учасники велоперегонів отримають Грамоту учасника та супер-книгу про безпеку з флікерами.

Всі бажаючі матимуть змогу познайомитися з роботою поліцейських, повторити правила дорожнього руху перед початком навчального року, дізнатися, як правильно надавати першу допомогу постраждалим, посидіти за кермом патрульного автомобіля та перевтілитися у справжнього поліцейського.

Для батьків також передбачені сюрпризи: протягом всього заходу з 17.00 – до 20.00 у парку “Херсонська Фортеця”, вздовж “Лебединки” будуть встановлені цікаві локації:

– еко-локація зі сортувальними станціями від Центру екологічної інформації ХОУНБ ім.Олеся Гончара;
– майстер-клас з вироблення флікерів від Громадської ініціативи “А що зробив ти?”;
– відкритий лекторій для батьків від ГО “Міжнародна Антинаркотична Асоціація. Херсон”;
– локація для батьків з VR “алко-окулярами”, за допомогою яких можна відчути, як почувається водій в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння за кермом, щоб ніколи у реальному житті цього не повторювати;
– фото-локація “Я і поліція”;
Організатори заходу: БФ “Майбутнє Херсонщини”, Управління патрульної поліції Херсонської області, ГО “ВелоХерсон”. Захід відбувається за підтримки Управління молоді і спорту Херсонської міської ради.

Вам також може сподобатися

До уваги мешканців Зеленівки! Відбудеться концерт до Дня Незалежності
Херсонський Водоканал рекомендує мешканцям Таврійського зробити запаси води на завтра

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X