У п’ятницю відбулась нарада з підготовки та відзначення Дня незалежності України

НовиниСоціальна сфера
👁 239

13 серпня відбулась нарада з підготовки та відзначення державних свят: Дня Державного прапора України, 30-ї річниці незалежності України, Дня пам’яті захисників України, що загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.
Нарада відбулась під головуванням в.о. заступника міського голови Сергія Циганка за участі відповідальних осіб освіти, культури, спорту, представників соціальної сфери, керівників комунальних підприємств.
Під час засідання розглянули та обговорили план заходів з організації та проведення урочистостей, врахували пропозиції, надали доручення відповідальним особам за хід підготовчих робіт.
Начальниця управління культури Херсонської міської ради Світлана Думінська зауважила:
«Ми вже маємо негативний досвід: після фестивалю «З країни в Україну», коли на вулицях міста залишилося багато сміття, тож потрібно подбати про додаткові урни, аби людям було куди його викидати».

В.о. заступника міського голови Сергій Циганок наголосив:
«Усі комунальні підприємства, що відповідають за благоустрій, мають забезпечити порядок на територіях, де проводитимуться заходи. Начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун має організувати транспорт у необхідній кількості, щоб люди могли дістатися до місця проведення заходів і від’їхати з них».

КП «Гарантії» дали доручення у місцях скупчення людей встановити біотуалети. КП «Херсонський Водоканал» повинен привести до ладу всі фонтани.
Депутат міськради Оксана Погомій звернулася до присутніх з пропозицією:
«Хочу, щоб місто отримало подарунок – на будівлі Херсонської міської ради має бути видно герб. Зараз він прихований банером про нашу патріотку Катю Гандзюк. Думаю, що Катя й сама хотіла б, щоб герб на будівлі міськради не був закритий. Пропоную трохи пересунути банер, щоб містяни та гості міста бачили державний символ».

Сергій Циганок зауважив, що проведення святкових заходів повинно пройти на належному рівні і з дотриманням заходів безпеки містян та гостей міста.
Підготовка до свят триває. Слідкуйте за оновленнями на сайті Херсонської міської ради.

Вам також може сподобатися

Сьогодні КП «Херсонміськсвітло» відновлювало зовнішнє освітлення на Миколаївському шосе
Сьогодні Харків та Херсон обмінювались досвідом кращих практик у соціальній сфері

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X