У навчальних закладах міста відбулись тренінги «Життя – найвища цінність!»

Новини
👁 94

«Клініка дружня до молоді» КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім..Є.Є.Карабелеша» упродовж вересня здійснювала профілактичну роботу щодо попередження самогубства серед підлітків.

У навчальних закладах міста відбулися лекції та тренінги під гаслом: «Життя – найвища цінність!». Під час заходів студенти та учні отримали корисну інформацію про те, куди звертатися у кризових ситуаціях; обговорили способи подолання депресії та негативного мислення. У ході тренінгової гри учасники підвищили рівень своєї впевненості, психологічної стійкості до стресів і складних ситуацій, засвоїли навички протидії насиллю та булінгу. Знання та вміння дозволять їм протистояти утискам, негативним думкам, депресивним настроям та зберегти своє здоров’я і життя.

Разом з учнями працівники «Клініки, дружньої до молоді» переглянули та обговорили освітні відеофільми. Наприкінці спілкування підлітки пройшли анонімне опитування громадської думки шляхом анкетування та отримали інформаційні матеріали.

Учасники тренінгів дійшли висновку, що життя – це найвища цінність. Кожен може проявити небайдужість, емпатію та повагу до особистості, надати психологічну підтримку однолітку, який опинився у складній життєвій ситуації та потребує допомоги. Саме це є основою для гармонійного розвитку та реалізації можливостей кожної людини у суспільстві.

Вам також може сподобатися

25 вересня у Херсоні презентують україно-болгарський фотопроєкт «Діапозитив: Крізь позитив»
30 вересня заступники міського голови проведуть виїзний прийом громадян у селищі Наддніпрянське

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X