У Національному музеї-заповіднику української звитяги відкрили виставку “Душа незламного херсонця”

Новини
👁 24

У Національному музеї-заповіднику української звитяги у Нових Петрівцях на Київщині відкрили виставку “Душа незламного херсонця”.

Виставку, яка відбулася за підтримки управління культури Херсонської міськради, відвідала перша заступниця начальника Херсонської міської військової адміністрації Наталя Чехута. 

Зокрема, ініціатором створення експозиції виступила БО “Міжнародний благодійний фонд “Душа світу”, яка у своїй роботі щодня спілкується з херсонцями, бачить незламність їхнього духу, стійкість міста-героя. 

Надихнувшись відвагою херсонських творчих дітей, організаторів спродукували ідею показати світові те, що Херсон – унікальне місто з унікальними українцями.

“Я вдячна кожному, хто долучився до створення та експонування виставки. Спільнота має бачити, що ми залишаємося сильними й непохитними, і, звісно, – єдині. Ми можемо спостерігати, як кожна людина проявляється колористикою, а картини вражають тонкими почуттями. Саме через малюнок, фарби та творчість зцілюються наші душі”, – зазначила Наталя Чехута.

На виставці представлені роботи майстрів та майстринь, які пережили окупацію, не пішли на співпрацю з ворогом та залишились вірними Україні – Оксани Кузнєцової, Олени Разінкової, Алли Онищенко, а також роботи учнів школи мистецтв №1 Херсонської міської ради. 

Виставка триватиме до 14 березня поточного року.

Вам також може сподобатися

На маршрутах міста працюють 97 одиниць транспорту
Для заохочення участі молоді у відновленні України працюватиме програма ВІДНОВА:UA

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X