«У нас на районі»: Дніпровська райрада оголосила суботник

Новини
👁 609

У Дніпровському районі Херсона районна рада оголосила суботник, долучитися до якого запрошують усіх мешканців:

«Шановні голови правлінь ОСББ, органів самоорганізації населення – квартальних комітетів, колеги, громадо! В усі часи нашої спільної історії існування Дніпровського району міста Херсон однією зі сталих традицій нашого спільного життя були і є суботники , що передують Великоднім святам. Це найдорожче для кожного українця свято не відмінять ні вражі погрози, на складнощі буття в умовах тимчасової окупації. Великдень прийде й ми повинні підготуватися до нього навіть краще, ніж у мирний час!», – повідомляють у районній раді. Першу суботню толоку з череди тих, що підготують район до Великодніх свят, оголосили 26 березня.   

«Закликаємо вас, наших постійних ефективних партнерів у сфері забезпечення життєдіяльності району, активізувати  мешканців багатоквартирних будинків і домогосподарств сектору приватної забудови на участь у першій суботній толоці з прибирання прибудинкових територій, висадження дерев та кущів, наведення ладу на дитячих ігрових і спортивних майданчиках, у дворах і скверах! Просимо також долучитися до співпраці по наведенню ладу в районі керівників і колективи працюючих підприємств і установ», – зазначають управлінці.

Також у районі створили Штаб суботніх толок, в якому можна дізнаватися актуальну інформацію. Номери телефонів Штабу: 35-50-03, 35-43-45

Вам також може сподобатися

«До кінця березня показники зніматимуть виключно по телефону», – Херсонгаз
Розклад руху автобусів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X