У Наддніпрянському старостинському окрузі відбувся дводенний прийом громадян

НовиниНовини ОТГ
👁 181

6 жовтня заступник голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Ярощук та староста Наддніпрянського округу Олег Кіцун зустрічалися з мешканцями селища Інженерне.

Прийом відбувся відповідно до затвердженого розпорядженням голови районної ради графіку прийому громадян.

Сьогодні, 7 жовтня, протягом робочого дня у селищі Молодіжне громадян приймають спеціалісти управління праці та соціального захисту населення.

Мешканців громади, що прийшли на прийоми до посадовців, турбують питання підвищення тарифів на міський транспорт, оплату житлово – комунальних послуг, впливу наявності заборгованості за оплату ЖКП на можливість отримання субсидії держави тощо.

Спеціалісти УПСЗН одночасно з консультуванням приймали документи, допомагали людям з написанням заяв та заповненням декларацій на отримання субсидії, інших видів соціальної допомоги.

Питання, які потребують додаткового консультування та вирішення профільними спеціалістами, взяті до виконання.

Нагадуємо, що до Дніпровського району міста приєдналися чотири старостинські округи.

Тож, у практику роботи виконавчих органів районної у місті Херсоні ради введені прийоми громадян, які здійснюють: голова районної ради, профільні заступники голови районної ради, керівники та спеціалісти виконавчих органів ради.

Мешканці 10 населених пунктів, які входять до складу округів, мають можливість особисто поспілкуватися з керівництвом, задля вирішення питань громади.

Вам також може сподобатися

7 жовтня Херсонський Водоканал виконує ремонт водопровідних мережах та відпрацьовує заявки абонентів
Яка сім’я вважається багатодітною і який розмір допомоги на дітей?

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X