У місті триває робота стосовно передачі об’єктів водопостачання та водовідведення старостатів Херсонському Водоканалу

Новини
👁 237

Секретар міської ради Галина Лугова провела робочу нараду зі старостами округів та директорами комунальних підприємств, що обслуговують територію старостатів.

Під час наради обговорили поточний стан передачі об’єктів водопостачання та водовідведення на баланс МКП «ВУВКГ» м. Херсона, формування тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, а також шляхи відшкодування збитків, заподіяних власниками землі та землекористувачами внаслідок порушення земельного законодавства.

Нагадуємо, що за дорученням  Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва продовжується робота щодо оформлення відповідної документації  на земельні ділянки під об’єктами водопостачання та водовідведення у старостинських округах та належне оформлення майна з метою подальшої передачі його на баланс МКП «ВУВКГ» м. Херсона.

Сьогодні старости доповіли про наявність та стан оформлення документів на наявні свердловини, каналізаційні станції, насосні станції та станції другого підйому. На деякі об’єкти бракує усіх належних документів, зокрема – технічної документації, свідоцтв про право власності та земельної документації.

Як приклад, у Наддніпрянському старостинському окрузі наявні 20 артезіанських свердловин, з них 16 – робочі, на них наявні оформлені належним чином документи. Одначе, аби передати об’єкти водопостачання та водовідведення зазначеного старостату на обслуговування Херсонводоканалу, потрібно мати оформлену належним чином документацію на усі такі об’єкти, а це потребує як часу, так і чималих коштів.

Також старостам наголошено про необхідність прискорити подачу пакету документів з метою формування обґрунтованих тарифів на послуги водопостачання та водовідведення. Адже підприємства старостинських округів наразі є збитковими через невідповідність між існуючим тарифом та  собівартістю послуги, зокрема й через наявність боржників.

Крім цього, заступниця міського голови Оксана Рукавішнікова, закликала старостів проводити активну роботу із землевласниками та користувачами земельних ділянок щодо стягнення земельного податку або заподіяної шкоди внаслідок користування без належного оформлення.

«Сплачені податки – це відремонтовані школи та дитсадки. Кожен мешканець громади має усвідомлювати свою власну відповідальність за добробут у громаді», – зазначила Оксана Рукавішнікова.

Вам також може сподобатися

Готуйтеся до здачі тесту на COVID-19 правильно
“Транспортна” комісія рекомендувала винести на засідання виконкому проєкт рішення стосовно валідації у міському транспорті

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X