У місті працюють над оптимізацією транспортної мережі

Новини
👁 548

Начальник управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Херсонської міської ради  Марина Віркун зустрілася з головами районних рад та старостатами територіальних громад, щоб обговорити проєкт міської маршрутної мережі Херсонської міської територіальної громади.

Метою зустрічі стало – забезпечення перевезення мешканців територій, які приєдналися до міста внаслідок створення Херсонської міської територіальної громади.

У ході обговорення управління «транспорту», як організатор перевезень, приймало пропозиції щодо транспортних напрямів маршрутів від  голів райрад та старост громад.

 «Реорганізації зазнають не всі маршрути. Додатково плануємо додати автобусний маршрут, який курсуватиме із с. Садове до центра м. Херсона та у зворотному напрямі. Ми працюємо над питанням створення сезонних маршрутів, що забезпечать перевезення пасажирів до пляжів та міст відпочинку міста»,повідомила Марина Віркун.

Також місто чекає на реалізацію інфраструктурного проєкту ЄБРР щодо оновлення рухомого складу тролейбусного екологічного транспорту.

Після реорганізації контактних ліній управління «транспорту» буде рухатися у напрямку зменшення дублювання тролейбусних маршрутів.

Марина Віркун повідомила, що наразі ведеться робота щодо перегляду розкладу руху автобусних маршрутів та їх пасажиромісткості.

Робота у напрямі оптимізації міської маршрутної мережі потрібна для того, щоб у найближчий час провести тендер з перевізниками та залучити більшу кількість комунального транспорту до роботи на міських маршрутах.

Вам також може сподобатися

Ще 3 херсонці захворіли на коронавірус
Повідомлення про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної власності до комунальної власності Херсонської міської ради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X