У міськраді запрошують долучитися до робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсона до 2030 року

Новини
👁 185

20 грудня відбудеться нове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсона до 2030 року. На робочій групі:

  • відбудеться презентація результатів соціологічного дослідження громади від Таїсії Ратушної, представниці ГО «Український центр соціального проектування». Його провели в рамках активності «Підтримка стратегічного планування у м. Херсон»;
  • учасники долучаться до роботи членів робочої групи з виконавчою директоркою Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України Ларисою Оленковською;
  • можна буде дізнатися про актуальний стан виконання завдань, визначених на засіданні робочої групи 18 листопада. Це розповість директорка департаменту економіки та інвестицій Ірина Ніколаєва.

Коли: 20 грудня 2021 року, 10:00:12:00 у «Raziotel Рішельєвський Херсон» за адресою вул. Олеся Гончара, 19 (великий зал).

Розробка Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року стала можливою завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Херсонська міська рада реалізує ініціативу створення Стратегії за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» та у співпраці з Харківським національним університетом міського господарства імені О.М. Бекетова.

Вам також може сподобатися

Відбулася 2 сесія 16-го скликання Міського учнівського парламенту при управління освіти
На COVID-19 захворіло ще 27 херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X