У міськраді відбувся тренінг для підприємців

Новини
👁 155

У міськраді відбувся семінар “Сучасне підприємництво: аспекти становлення власного бізнесу, трансформація бізнес-ідеї, ефективні інструменти підвищення обсягів продажу”. Організаторами його є департамент економіки та інвестицій міської ради та міський фонд підтримки підприємництва.

Відкривали захід в.о.заступника міського голови Роман Головня та директорка департаменту економіки та інвестицій Ірина Ніколаєва.

Роман Головня, звертаючись до підприємців, зазначив: “Я прекрасно розумію, наскільки вам важко сьогодні, у часи такої нестабільності, тому хочу підкреслити: ви завжди можете звернутись до нас за допомогою та підтримкою”.

Зі свого боку, Ірина Ніколаєва зауважила, що із сьогоднішнього дня, власне, розпочата серія подібних тренінгів, спрямованих на підтримку малого бізнесу.

“Ми зацікавлені у такій співпраці, гадаю, і ви, і ми лише виграємо від цього”, – підкреслила вона.

Загалом програму тренінгу розподілено на кілька блоків. У ході обговорення учасники спілкувалися про основні ресурси початківця для пошуку власної бізнес-ідеї, інструменти збільшення обсягів продажу, опорні поняття інструментарію підприємницької діяльності тощо.

Вам також може сподобатися

У Херсоні почала діяти міська програма «Здорове та безпечне харчування для дітей»
“Правий Ігор Колихаєв: для найменших зрушень треба бігти чимдуж”, – Юрій Стельмашенко

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X