У міськраді відбулося перше засідання ТСК з питань аудиту діяльності “Херсонтеплоенерго”

Новини
👁 607

У міськраді відбулося перше засідання тимчасової контрольної комісії з питань перевірки фінансово-господарської діяльної МКП “Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона” та “Херсонтеплоенерго”. Участь у ньому взяли заступник міського голови Володимир Пепель та депутати міськради.

Темою обговорення стала перша частина проєкту звіту ТСК – та, що, зокрема, стосувалася діяльності “Херсонтеплоенерго”.

За словами очільниці ТСК, депутатки Альони Ротової, перша частина – це аналітика. Так, депутатам запропонували до розгляду аналіз діяльності підприємства.

Один із наступних кроків – виїзд безпосередньо на “Херсонтеплоенерго”, який має допомогти провести повну інвентаризацію підприємства з 5-ти модернізованих котелень, дослідити контракти з постачальниками, перевірити демонтоване устаткування у зв’язку з інвентаризацією тощо.

Виїзд комісія запланувала на 27 травня.

За результатами візиту на підприємство будуть надані рекомендації стосовно того, який саме окреслити механізм його діяльності та який вид контролю передбачити над нею.

“Ми хочемо чітко розуміти, куди ми йдемо. Сьогодні підприємство знаходиться у розбалансованому стані, і жоден керівник не зможе самостійно вирішити цей пласт проблем”, – резюмувала очільниця ТСК.

У свою чергу, заступник міського голови Володимир Пепель зауважив, що робота ТСК допоможе правильно організувати роботу підприємства в осінньо-зимовий період.

Вам також може сподобатися

1 червня відбудеться благодійний пробіг “Сильні духом”
Ігор Колихаєв: «Ліфт – власність мешканців будинку, але ми не залишимо містян наодинці з проблемою ремонту»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X