У міськраді відбулось засідання комісії з питання діяльності підприємства ТОВ «ЕЛІТА ДНІПРА»

Новини
👁 139

Мешканці м-ну «Острів» скаржаться на незаконну, на їхню думку, діяльність підприємства ТОВ «ЕЛІТА ДНІПРА». Люди говорять про побічні ефекти роботи обладнання з виготовлення гранул для сільськогосподарських потреб – шум та пил.  За словами місцевого активіста Віктора Тоцького, 25 та 29 січня 2022 року подали дві відповідні заяви до поліції. Вихідними з людьми зустрілася голова Корабельної районної у місті ради Наталія Чорненька. Після перемовин з керівником ТОВ “ЕЛІТА ДНІПРА” домовилися про призупинення виробничого процесу. Також мешканці Берегового провулку, неподалік якого розташоване підприємство, написали скаргу до органів місцевого самоврядування, поставивши під зверненням 161 підпис. Відтак, сьогодні, 31 січня, у міськраді відбулось засідання комісії з питання діяльності зазначеного підприємства.

Головуючого – заступника міського голови Володимира Пепеля, цікавило:

  1. Чи є проєктна документація на виробництво гранульованої продукції?
  2. Якщо так, то чи пройшов проєкт експертизу?
  3. Чи проведені пусконалагоджувальні роботи?

Представник підприємства сказав, що відповідей на ці запитання особисто у нього немає, але все обладнання сертифіковане.

Адвокат, який представляв інтереси підприємства, зазначив, що підприємство знаходиться на двох ділянках, одна з них відноситься до промзони. Начальник управління з питань державного архітектурно-будівельного контролю міської ради Ростислав Маршак зауважив, що все починається із землі: земля не відведена – проєкту не має.

«За 6 останніх років жодної заяви до управління стосовно цієї адреси не надходило», – сказав Маршак.

Своєю чергою, заступниця директора департаменту правової політики міської ради Тетяна Жакун мала запитання стосовно класифікації видів економічної діяльності  (КВЕД):

«Оскільки у КВЕДах діяльності підприємства зазначені складські приміщення, а мова йде про виробництво, чи будуть вноситися відповідні КВЕДи?».

Представник відповів, що будуть.

Наприкінці засідання Володимир Пепель запропонував зібрати усі документи й в четвер, 3 лютого,  зустрітися ще раз – на Перекопській, 166 разом з представниками підприємства, виконавчих органів влади та громадськості.

Віктор Тоцький попросив дотримуватися попередніх домовленостей і не запускати підприємство, доки питання не вирішиться.

«Інвестиції – це добре. Але працювати потрібно дотримуючись законодавства України», – підсумував Володимир Пепель.

Вам також може сподобатися

Інфографіка щодо отримання «Пакунку малюка» або грошової компенсації його вартості
На 31 січня COVID-19 підтвердили ще у 316 херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X