У міськраді відбулось засіданні робочої групи з перевірки розрахунків на теплову енергію

НовиниСоціальна сфера
👁 512

У міськраді відбулось засідання робочої групи групи з перевірки розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання для теплопостачальних підприємств Херсонської міської територіальної громади, а також тарифів на послуги із поводження з побутовими відходами.

Присутній на засіданні заступник міського голови Володимир Пепель зауважував, що тарифи мають бути обгрунтованими, тож представники підприємств надали свої розрахунки на розгляд комісії та пояснювали специфіку ціноутверення у кожному підприємстві.

Члени робочої групи зауважили, що при проведенні громадських слухань стосовно ціноутворення, повинна враховуватися специфіка формування тарифу: це газ, електроенергія, заробітна плата, витратні матеріали та об’єми робіт за останні три роки.

За результатами роботи, рекомендували відповідно до процедури всі розрахунки та інформацію по тарифам висвітлити на сайті, через 10 днів отримати пропозиції і зауваження, якщо таких не буде – провести громадські слухання. Після проведення громадських слухань протокол надати до комісії, комісія повторно розгляне розрахунки й прийме рішення стосовно тарифів.

Засідання робочої групи проходило під головуванням заступника міського голови Оксани Рукавішнікової. Секретар робочої групи – Юрій Єременко, начальник відділу енергетики, енергоменеджменту та енергоефективності департаменту міського господарства. Члени робочої групи: заступник директора економіки та фінансів міського комунального підприємства «Херсонводоканал» Оксана Білоус;  заступник директора з економіки «Херсонтеплоенерго» Людмила Герман; головний спеціаліст відділу правової експертизи управління аналітичної роботи департаменту правової політики та якості міськради Анжеліка Копилова; начальник управління аудиту та контролю міськради Тетяна Кузенкіна; начальник відділу аналітики управління аудиту та контролю міськради Альона Маляренко; головний спеціаліст відділу економічного аналізу управління економічної політики департамента економіки та інвестицій міськради Олена Нецецька; головний спеціаліст відділу фінансів галузей життєдіяльності міста управління фінансів галузей виробничої та невиробничої сфери департаменту бюджету і фінансів міської ради Людмила Ралдугіна; начальник відділу фінансів та бугалтерської звітності департаменту міського господарства міськради; завідувач сектора бухгалтерського обліку та звітності відділу фінансів та бухгалтерської звітності департаменту міського господарства міськради Тетяна Шайко.

Запис трансляції засідання робочої групи:

Вам також може сподобатися

Трансляція IX сесії міської ради VІІІ скликання 03.09.2021
Цілодобова гаряча лінія міського голови: перші підсумки роботи

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X