У міськраді продовжують працювати над створенням можливості надання адмінпослуг у старостинських округах

НовиниНовини ОТГ
👁 121

Сьогодні, 22 жовтня, секретар міської ради Галина Лугова провела зі старостами округів друге робоче засідання, на якому були обговорені юридичні аспекти організації надання нотаріальних і адміністративних послуг у старостинських округах, що увійшли до складу Херсонської  міської територіальної громади.

Нагадуємо, що 11 жовтня відбулася аналогічна робоча група за участі директора департаменту адміністративних послуг Костянтина Хутковського. Детальніше про зустріч можна переглянути за посиланням: https://cutt.ly/jRQbOG4

Як зазначила Галина Лугова, потреба отримання адмінпослуг за місцем проживання у старостинських округах існує. Тож, необхідність розширення повноважень старостів у цьому напрямку є актуальною.

Найпоширенішими видами адміністративних послуг, якими користуються громадяни є здійснення державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, реєстрація місця проживання та оформлення різних видів довіреностей.

Цього разу до роботи залучили представників юридичного управління першу заступницю директора департаменту правової політики міської ради Тетяну Жакун та завідувача сектору із взаємодії з правоохоронними органами, з питань регламенту В’ячеслава Рощина, адже  організація якісного надання адміністративних послуг має бути на високому рівні та обов’язково має здійснюватися у правовому полі.

Зокрема, як зазначає Тетяна Жакун, процедура надання адміністративних та нотаріальних послуг передбачає роботу з особливо чутливою інформацією, яка стосується персональних даних осіб: «Ми маємо організувати надання послуг таким чином, аби не порушувати чинне законодавство України. Для цього потрібно розробити певні механізми, забезпечити відповідними ІТ-технологіями, що забезпечать надійне зберігання та обробку персональних даних осіб, які звертатимуться за послугами».

Наразі робоча група розглядала можливість внесення змін до Положення про старостат. Запропоновані зміни дозволять вчиняти нотаріальні дії безпосередньо у сільських населених пунктах.

Вам також може сподобатися

Керуючий справами виконкому Максим Кондратенко розповідає, чим він був корисний херсонській громаді цього тижня
На “гуманітарній” комісії Алла Малицька закликала херсонців вакцинуватися

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X