У міськраді презентували програму “Розумне місто”

Новини
👁 203

Компанія B.Smart презентувала сьогодні у міськраді програму “Розумне місто”, в основі якої – автоматизація державних і приватних підприємств, що обслуговують об’єкти житлово-комунального господарства та міської інфраструктури.

Участь у презентації взяли радник міського голови Анатолій Хоменко, заступник міського голови Володимир Пепель і начальники дотичних управлінь та департаментів.

Програма “Розумне місто”, за словами розробників, має на меті цифровізацію та автоматизацію міського господарства. Це, свого роду, кол-центр, який, отримуючи заявки від мешканців, передає їх до відповідних комунальних служб.

B.Smart – розробник обладнання та програмних рішень для державних і приватних підприємств; входить до консорціуму, у складі якого також зареєстрована міжнародна компанія, що надає послуги розробки програмного забезпечення, а також компанія, що займається виготовленням систем дротового, бездротового зв’язку, дистанційного управління та контролю.

У ході зустрічі Анатолій Хоменко зауважив, що міська влада чекатиме пропозицій від компанії, розроблених на основі проблематики, характерної для Херсонської МТГ.

Вам також може сподобатися

Бюджетна комісія розглянула всі питання порядку денного сесії
“Земельна” комісія активно готується до планового засідання сесії міськради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X