У Херсоні стартувала міська акція зі створення Майстер-плану

АрхітектураНовини
👁 654

У Херсоні за ініціативи головного архітектора Ігоря Юрчака та управління містобудування та архітектури сьогодні стартувала міська акція зі створення Майстер-плану “ХЕРСОН’Є”. Участь у ній взяли заступники міського голови, секретар міської ради, депутати та громадські активісти.

Мета заходу – отримати комплексне бачення нового архітектурного плану Херсона від усієї громади.

Перший етап програми з оновлення архітектурного плану Херсона проходив у форматі воркшопу – за 6 столиками за різними напрямками (транспорт, інженерна інфраструктура, рекреаційні зони, історична частина міста, житлові території, бізнес та промисловість) відбулися обговорення сильних та слабких сторін міста, його потенціалу та можливостей.

Після цього, говорить директорка департамену економіки та інвестицій міської ради Ірина Ніколаєва, буде розроблена єдина мапа архітектурного коду, яка відобразиться у роботі архітекторів та ляже в основу Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади.

Заступник міського голови Олександр Лук’яненко у своєму вступному слові зазначив: “Найперше хочу зауважити, що міський голова Ігор Колихаєв радий, що у нас відбуваються такі акції. Дякую кожному, хто знайшов час для того, аби взяти участь у заході та висловити свої думки, створити продукт, який слугуватиме нашій громаді”.

Зі свого боку, секретар міської ради Галина Лугова підкреслила: “Я хочу подякувати також депутатам міської ради, які з нами тут сьогодні. Я переконана – у вас є своє бачення та досвід, а тому робота буде плідною та результативною”.

А головний архітектор міста Ігор Юрчак зауважив, що сьогоднішня подія – ще і своєрідна презентація громадського простору (захід відбувався у внутрішньому дворі міської ради – ред.), де містяни можуть збиратися та проводити час.

“Тому з упевненістю можу сказати, що така акція – багатошарова, і я сподіваюся, що подібні речі матимуть місце і в майбутньому”, – відзначив головний архітектор.

Як і було сказано, у ході акції було сформовано 6 команд-учасниць, кожна з яких має свого модератора. До складу кожної команди входять 6-9 учасників – представників різних галузей: архітектор, будівельник, депутат, представники бізнесу, транспортної сфери, освіти, медицини, громадських об’єднань.

За кожним столиком, відповідно до його тематичного напрямку, команди розробляли SWOT-аналіз.

Механіка наступна: кожні 15 хвилин вони змінюють столик. Тобто, одна група людей має пройти всі теми й надати аналіз по кожному напрямку.

У фіналі модератори звели всі дані та представили один спільний SWOT-аналіз.

Загалом програма проходитиме у 4 етапи, на останньому з яких буде презентовано відеоролик роботи над генеральним планом усім містом.

Вам також може сподобатися

Херсонка Єлизавета Мерешко виборола другу золоту медаль на Паралімпійських Іграх
У Суворовському районі зменшилась сума заборгованості з виплати заробітної плати

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X