У міськраді обговорили ситуацію із COVID-19 у Херсоні

Депутатська комісіяНовини
👁 283

На 15 квітня кількість зайнятих “ковідних” ліжок у Херсоні складає 60,2%, повідомила в.о.заступника міського голови Світлана Чепіга на сьогоднішньому брифінгу за участі головного лікаря лікарні ім.Є.Карабелеша та головного державного санітарного лікаря Херсонської області Юрія Ромаскевича стосовно ситуації із COVID-19 у місті.

Усього по місту, за її словами, розгорнуто 615 ліжко-місць для хворих на COVID-19. Станом на сьогодні у лікарнях із коронавірусом перебуває 370 людей, із них 20 підключені до апаратів ШВЛ.

Разом з тим, у 3 міських лікарнях працює 3 мобільні бригади, які вакцинують херсонців. Нагадаємо, на 15 квітня у місті вакциновано 4470 осіб.

У свою чергу, Алла Малицька зазначила, що головною особливістю коронавірусу третьої хвилі є те, що її частіше стали виявляти у дітей, а також вагітних жінок.Юрій Ромаскевич, коментуючи ситуацію із обмежувальними заходами, що діють на території міста та області, зазначив: “Завдяки цим заходам ми можемо спостерігати певну позитивну тенденцію, а тому вже сьогодні збиратиметься обласна комісія з питань ТЕБ та НС. Можу сказати, що обмежувальні заходи будуть трохи послаблені. У першу чергу, це стосуватиметься навчання у школах”.

Він також додав, що за умови дотримання херсонцями усіх необхідних протиепідеміологічних правил Херсонщина зможе перейти із жовтої зони у зелену вже до середини травня.”Але я наголошую: лише за умови повного дотримання усіх правил. Чим краще ми їх дотримуватимемося, тим менше матимемо обмежень”, – підкреслив Юрий Ромаскевич.

Вам також може сподобатися

Управління споживчого ринку перевірило протиепідемічні заходи у закладах харчування
Комісія з питань житлово-комунального господарства вирішила посприяти херсонському письменнику

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X