У міськраді обговорили Стратегію розвитку освітньої галузі міста на 2021-2027 роки

Новини
👁 162

В.о. заступника міського голови Світлана Чепіга та секретар міської ради Галина Лугова взяли участь у засіданні робочої групи з розробки Стратегії розвитку освітньої галузі Херсонської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки.  

До складу робочої групи, яка створена  розпорядженням міського голови, увійшли депутати міської ради, ректори закладів вищої освіти, директори закладів загальної середньої освіти, коледжів, ліцеїв, представники громадських організацій, голова Профспілки працівників освіти і науки міста Херсон, голова Асоціації працівників закладів освіти міста Херсон.

Так, на першому засіданні члени робочої групи познайомилися з аналізом освітньої галузі за три роки, озвучили пропозиції та доповнення, які мають бути висвітлені в документі, та обговорили  структуру Стратегії розвитку освітньої галузі Херсонської міської територіальної громади на 2021 – 2027 роки.

Вам також може сподобатися

Посольство Ізраїлю запрошує херсонців на кінопоказ в парк Слави
До уваги містян – план заходів з нагоди відзначення у Херсоні 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня матері

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X