У міськраді обговорили Стратегію розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року

НовиниСтратегія новини
👁 534

У міськраді відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року за напрямами: «Містобудування, архітектура», «Житлово-комунальне господарство, екологія, інженерна інфраструктура, енергоефективність та транспорт», «Розвиток ІТ–технологій, діджиталізація громади, смарт-спеціалізація», «Трансформація економіки».

У засіданні зокрема взяли участь в.о.заступника міського голови Роман Головня, директорка департаменту економіки та інвестицій міськради Ірина Ніколаєва, доцент кафедри економіки Харківського національного університету міського господарства ім.О.М.Бекетова Валерія Єсіна і завідувач цієї ж кафедри Наталя Матвєєва.

“Ми продовжуємо працювати у напрямку розробки Стратегії розвитку міста. До нас радо долучилися спеціалісти Харківського національного університету міського господарства ім.О.М.Бекетова, який має відповідний досвід. Згідно домовленостей і співробітники якого готують ряд блоків програм до Стратегії”, – зазначив Роман Головня у своєму вступному слові.

Своєю чергою, фахівчиня Харківського національного університету міського господарства ім.О.М.Бекетова Валерія Єсіна відзначила, що спеціалісти вишу провели аналіз за даними, які були надані міськрадою та статистичними даними щодо соціально-економічного розвитку територіальної громади.

“Також була проаналізована інфраструктура міста, бюджетна складова розвитку громади, а також проведений екологічний моніторинг”, – підкреслила вона.

Ірина Ніколаєва зауважила, що всі пропозиції, отримані сьогодні від членів робочої групи, будуть передані на опрацювання відповідним структурним підрозділам міської ради.

“Приємно бачити, що містяни справді включаються в роботу та не залишаються осторонь, тож щиро дякую кожному, хто долучився сьогодні до обговорення майбутньої Стратегії розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року”, – резюмувала вона.

Вам також може сподобатися

КП «Херсонміськсвітло» працює над відновленням зовнішнього освітлення у Степанівці
До уваги ЗМІ! Запрошуємо на презентацію результатів опитування херсонців щодо проблематики розвитку міського транспорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X