У міськраді обговорили принципи співпраці з Радою підприємців

Новини
👁 50

7 червня в.о.заступника міського голови Роман Головня та директорка департаменту економіки та інвестицій міськради Ірина Ніколаєва зустрілися з головою Ради територіального відділення «Асоціація платників податків України» в Херсонській області, очільником Ради підприємців при міському голові Херсона, завідувачем сектору досліджень Таврійського регіону і Криму в місті Херсоні Національного інституту стратегічних досліджень Олександром Максименком.

“Ми з паном Олександром обговорили ряд моментів щодо співпраці з Радою підприємців, спілкувалися з приводу податкових ставок. В результаті намітили план дій на наступні 7 місяців 2021 року. Попереду багато роботи”, – відзначила Ірина Ніколаєва.

За її словами, у новоствореному департаменті кипить робота.

“Ми намітили цілі та плани на найближчий період, які терміново потрібно вирішувати й узгоджувати. Дійсно, завдань дуже багато!Але команда готова до звершень і вже почала залучатися підтримкою організацій нашого міста – об’єднань, підприємств, наукових та фінансових установ, асоціацій. Адже добробут в Херсоні – наша спільна справа, і лише у порозумінні можна досягти успіхів”, – підкреслила очільниця департамену.

Вам також може сподобатися

Позачергова комісія ТЕБ та НС вирішила перевірити законність діяльності ТОВ «Подрібнювач»
Упродовж минулої доби коронавірус підтвердили ще у 9 херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X