У міськраді обговорили проєкти, які планують презентувати на Інвестиційному форумі

Новини
👁 216

Директорка департаменту економіки та інвестицій міськради Ірина Ніколаєва – у рамках підготовки до Інвестиційного форуму – зустрілася із головою Ради підприємців при міському голові Олександром Максименком та директоркою компанії Marina Group Мариною Ніколаєвою.

У ході зустрічі обговорили проєкти, які можуть бути презентовані на форумі. Один із них – будівництво Marina Group маломірних суден для перевезення херсонців до їхніх дачних ділянок.

На переконання Марини Ніколаєвої, такий проєкт для міста – надактуальний, бо мова йде не лише про соціальну складову, а й про розвиток туризму – зеленого зокрема.

Директорка департаменту економіки та інвестицій міськради Ірина Ніколаєва погоджується – туризм справді є одією із пріоритетних галузей для нашого міста.

“Херсон – місто на воді, однак, на жаль, водні ресурси, які можуть бути поштовхом для розвитку економічного потенціалу Херсона, використовуються несповна. Тому маємо шанс виправити це”, – підкреслює вона.

У свою чергу, Олександр Максименко переконаний – проєкт із будівництва маломірних суден має неабияку суспільно-політичну вагу.

“Marina Group – сертифікована суднобудівна фірма, яка може допомогти місту зробити стрибок у розвитку туристично-рекреаційної галузі, тому мені вбачається цілком логічним представлення проєкту, який ми сьогодні обговорювали, на інвестиційному форумі”, – резюмує голова Ради підприємців.

Вам також може сподобатися

У міськраді Херсона зробили підсумки двотижневої роботи щодо перспектив розвитку міста
“Херсон – місто, вільне від насильства: Поважний Посол ООН знімала у Херсоні соціальний ролик

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X