У міськраді обговорили план сталої мобільності Херсона

Новини
👁 216

12 травня  у Херсоні відбулося  засідання робочоi групи щодо розроблення плану сталої мобільності міста, враховуючи приеднанi територii ОТГ.

План сталої міської мобільності (ПСММ) – стратегічний документ, який визначатиме транспортну політику міста на найближчі роки і дасть відповідь на питання: як оптимізувати місто, щоб переміщення жителів у ньому були ефективними з точки зору часу, комфорту та вартості.

Експерти ТОВ Egis Ukraina разом із представниками депутатського корпусу, органів місцевого самоврядування, громадського сектору у кілька етапів вивчатимуть ситуацію у Херсонській ОТГ та напрацьовуватимуть необхідну інформацію для Плану. Також вирiшили до 26 травня затвердити календариний план заходiв на поточний рiк.

Зокрема, буде проведено кількісне соціологічне опитування та відбудуться 4 фокус-групи (серед автомобілістів, велосипедистів, пасажирів громадського транспорту, маломобільних груп населення). Також вивчатиметься інтенсивність транспорту на найбільш проблемних перехрестях за допомогою дронів та проаналізуються Генеральний план міста, Концепція розвитку велосипедної інфраструктури м.Херсона й всі міські програми, що пов’язані з різними аспектами мобільності.


За результатами роботи будуть напрацьовані пропозиції, завдяки яким місто стане комфортнішим для пересування та проживання громадян різних соціальних груп.

Розробка плану триватиме до 8 місяців та фінансуватиметься коштом фонду Технічної співпраці у рамках проєктів Європейського банку реконструкції та розвитку.

Вам також може сподобатися

Заборгованість по обов’язкових платежах до Пенсійного фонду України та інших загальнообов’язкових фондів
На 13 травня COVID-19 підтвердили ще у 90 херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X