У міськраді обговорили хід виконання заходів протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу за 2020 рік

Новини
👁 133

В.о. заступника міського голови Світлана Чепіга взяла участь у засіданні міської  ради  з  координації  дій у  відповідь на  поширення   туберкульозу та ВІЛ, яке відбулось сьогодні.

Так, у ході засідання заслухали генеральних директорів лікарень ім.Є.Є.Карабелеша та ім.О.С.Лучанського Аллу Малицьку та Володимира Ларіонова, які повідомили про хід виконання заходів протидії  ВІЛ-інфекції/СНІДу у Суворовському  та Дніпровському районах відповідно за підсумками 2020 року.

Директор міського центру соціальних служб  для  сім’ї, дітей та  молоді Антон Єфанов поінформував про хід виконання таких заходів у Херсоні.

Так, Алла Малицька повідомила, що особлива увага приділялась моніторингу виявлення ВІЛ – асоційованого туберкульозу. За підсумками року огляд на туберкульоз шляхом рентгенологічного обстеження пройшли 276 хворих на ВІЛ/СНІД Суворовського району, 79 ВІЛ-інфікованих отримали хіміопрофілактику туберкульозу.

Володимир Ларіонов зазначив, що протягом 2020 року за допомогою швидких тестів обстежили 661 особу, з них 20 отримали позитивний результат. 5 взято на облік, 5 розпочали антиретровірусну терапію, 1 людина, на жаль, померла.

У свою чергу, Антон Єфанов, звітуючи, підкреслив: “Херсонський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно здійснює профілактичну роботу щодо захворюваності на ВІЛ-інфекцію, СНІД, туберкульоз. Мова про системне проведення інтерактивних заходів, соціальну рекламу, співпрацю з ГО тощо”.

Вам також може сподобатися

Херсон переміг у конкурсному відборі міст-партнерів для підтримки реформ, спрямованих на оптимізацію та розвиток інфраструктури теплопостачання
Електронний підпис економить папір та обходить черги. Дізнайтесь більше про можливості е-підпису.

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X