У міськраді обговорили готовність господарського комплексу Херсона до опалювального сезону

Новини
👁 254

Сьогодні відбулося чергове засідання комісії з підготовки господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період під головуванням заступника міського голови Володимира Пепеля. У засіданні взяли участь представники підприємств теплопостачання, районних у місті рад, закладів соціальної сфери, старостатів.

За результатами проведеного аналізу стану визначили, що стан підготовки систем теплопостачання житлових будинків ОСББ, ЖБК і здачі їх за актами готовності  недостатній. Поставлено завдання прискорити роботу, адже станом на 20 жовтня ситуація наступна: по Суворовському району готовність житлових будинків складає 82%, по Дніпровському району – 80,6%, по Корабельному району – 79%.

«Прошу прискорити роботу з підготовки житлових будинків до опалювального сезону, активізувати роботу з керівниками ОСББ та управляючих організацій», – наголосив Володимир Пепель.

Нагадаємо, раніше було повідомлено, що технічно готові до зими 100% закладів освіти (74 дитячих садки та 72 школи), 100% закладів охорони здоров’я (35 об’єктів), 100% закладів культури (52 об’єкти).

Вам також може сподобатися

У лікарні імені Карабелеша обладнають кисневу станцію
Солодку вiзитiвку мiста можна буде придбати у херсонському аеропорту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X