У міськраді обговорювали проєкт міської маршрутної мережі

Новини
👁 277

Депутати, громадськість, старости громад та перевізники зібралися сьогодні, аби обговорити проєкт міської маршрутної мережі Херсонської міської територіальної громади.

На засіданні, де головував в.о.заступника міського голови Юрій Стельмашенко, заслуховували та приймали пропозиції щодо транспортних напрямів маршрутів від  голів райрад, депутатів міської ради, старост та громадськості.

“Наша мета – зробити так, аби нова маршрутна мережа була максимально комфортною для усіх мешканців Херсонської міської територіальної громади. Задля того ми, власне, і збираємося”, – зазначив Юрій Стельмашенко.

Нагадаємо, раніше начальниця управління  транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку міської ради Марина Віркун повідомила, що реорганізації зазнають не всі маршрути.

“Додатково плануємо додати автобусний маршрут, який курсуватиме із с. Садове до центра м. Херсона та у зворотному напрямі. Ми працюємо над питанням створення сезонних маршрутів, що забезпечать перевезення пасажирів до пляжів та міст відпочинку міста”, – повідомила вона.

Також нагадуємо, що пропозиції щодо оптимізації маршрутів можна надавати за можливості по телефону 42 54 10, за телефоном 0958942354 або на адресу [email protected].

Вам також може сподобатися

Роботи, які виконувало “Херсонміськсвітло” 6 липня
У Херсоні відбудуться громадські слухання щодо Статуту Херсонської МТГ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X