У міськраді обговорювали безпеку дорожнього руху в Херсоні

Новини
👁 345

На виконання доручення міського голови Ігоря Колихаєва, в управлінні транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку відбулась нарада під головуванням начальниці управління Марини Віркун за участі проєктантів та патрульної поліції області. Метою наради був розгляд забезпечення безпеки дорожнього руху у місті Херсоні. Зокрема обговорювали встановлення дорожніх знаків та нанесення розмітки в районі площі 200-річчя Херсона, де нещодавно визначили необхідність їх встановлення відповідно до схеми організації дорожнього руху. Підрядник продовжує роботи з облаштування.

Раніше патрульна поліція зауважила, що на острівці безпеки біля автовокзалу необхідно переставити дорожній знак 3.21 відповідно до правил дорожнього руху.

Для забезпечення організації паркування й безперешкодного руху пішоходів та автомобілів вулицями міста, на нараді визначилися з кількістю паркувальних місць та дорожніх знаків. Після проведення капітального ремонту вул. Маяковського з’ясувалося, що там не були влаштовані майданчики для паркування, тож виникла необхідність доопрацювати та облаштувати їх відповідно до будівельних вимог (ДБН). Так само паркувальні майданчики облаштують по вул. Олеся Гончара. Цьогоріч будуть підготовлені проєкти, управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку проситиме на наступний рік підтримки й фінансування цих проєктів.

Також розглядали проєктний ескіз капітального ремонту проїжджої частини по Миколаївському шосе від площі Перемоги до площі 200-річчя Херсона, та вул. Нафтовиків від площі Перемоги до вул. Макарова в районі шляхопроводів. У висновку визначили необхідність розширення проїжджої частини для забезпечення безпеки руху, облаштування тротуарів та пішохідних переходів, додаткових дорожніх знаків.

“Управління й надалі відпрацьовуватиме разом із патрульною поліцією заходи із забезпечення безпеки дорожнього руху в нашому місті: облаштовуватимемо острівки безпеки, пішохідні зони та світлофори. Ми обов’язково зробимо наше місто комфортним та безпечним. Разом!”, – зазначила начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Департаменту міського господарства ХМР Марина Віркун.

Вам також може сподобатися

У Комишанах старшокласникам бути! Міськрада підтримує розвиток шкіл
Керуючий справами виконкому Максим Кондратенко розповідає, чим він був корисний херсонській громаді цього тижня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X