У міськраді обговорюють технічні моменти впровадження онлайн участі у громадських слуханнях

Новини
👁 138

Нагадуємо, що у зв’язку з тим, що в Херсоні триває робота над новою редакцією Статуту Херсонської міської територіальної громади, зокрема в частині запропонованих нововведень щодо організації та проведенні громадських слухань, створена спеціальна робоча група на чолі з секретарем міської ради Галиною Луговою.

Сьогодні, 16 серпня, робоча група працювала над технічними моментами впровадження онлайн-участі у Громадських слуханнях.

Починати планують із запуску тестового формату слухань для участі 500 осіб, які зможуть доєднатися до участі онлайн, а у разі необхідності кількість учасників збільшать. При цьому херсонці самі обиратимуть форму своєї участі.

Слід зазначити, що з метою реалізації зазначеного проєкту додатково залучать грантові кошти.

Збереження та захист персональних даних майбутніх учасників слухань, ідентифікація, максимальна кількість учасників онлайн, поєднання у протоколі онлайн та офлайн учасників і ще багато технічних задач постало перед учасниками засідання, аби залучити до участі у громадському житті більшої кількості херсонців.

Наразі прийнято рішення презентувати відповідний проєкт на кожній постійно діючій депутатській комісії, адже без підтримки депутатського корпусу реалізувати ідею буде не можливо.

Вам також може сподобатися

На проспекті Сенявіна відновили зовнішнє освітлення
До уваги мешканців Зеленівки! Відбудеться концерт до Дня Незалежності

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X