У міськраді готуються до реконструкції проспекту Ушакова

Новини
👁 1K

Підготовчі роботи до масштабної реконструкції однієї з головних вулиць Херсона – проспекту Ушакова – вже почалися. Чергові установчі збори з усіма учасниками цього процесу провів Херсонський міський голова Ігор Колихаєв.

«Містяни нас кваплять і, що абсолютно логічно, після довгих років застою вимагають швидких рішень і радикальних змін. Тому часу довго розгойдуватися у нас немає. Ми підняли проєкт реконструкції проспекту Ушакова, який робили ще в 2012 році, але з тих пір багато води утекло, й у кожного документа подібного типу є строки давності. З існуючого проєкту можна взяти деякі дані, які не зазнали змін, але в основному проєктування проспекту Ушакова буде новим. Місто росте й розвивається, й потреби херсонців так само ростуть», – визначив суть прийдешньої розмови Ігор Колихаєв.

На фото: головний архітектор міста Ігор Юрчак, директор Департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів Херсонської міської ради Михайло Жаров, в.о. директора Департаменту міського господарства Віталій Лисенко

За словами в.о. заступника міського голови Юрія Стельмашенка, враховуючи завдання, які ставить очільник міста, менш, ніж за два тижні потрібно зробити топографічну зйомку, визначитися з етапністю виконання проєкту.

На фото: Юрій Стельмашенко

Так, після реконструкції проспект Ушакова стане принципово іншим. Новий проєкт передбачить реконструкцію вулиці в форматі «від фасаду до фасаду». Тобто осучасниться не тільки проїжджа частина, де будуть передбачені нові зупинкові комплекси, «кишені» для транспорту, але й нові тротуари, велосипедні доріжки тощо. Здійснюватися проєкт буде поетапно – пусковими комплексами, й почнеться реконструкція від залізничного вокзалу, поступово просуваючись до набережної. До слова, багаторічне дискусійне питання про необхідність розширення проспекту Ушакова, враховуючи думки спеціалістів і головного архітектора міста, більше не стоїть на порядку денному. Це – недоцільно, впевнені фахівці.

«Проєкт довгостроковий, розрахований на кілька років. І все, що я буду вимагати від вас на цьому шляху – це не споживчого, а господарського ставлення до міста», – нагадав учасникам наради Ігор Колихаєв.

директор департаменту бюджету і фінансів Роман Підперигора
директор ХКТС Олександр Корж, ст.інспектор відділу доріг В’ячеслав Нікітенков, начальниця управління транспортної, дорожньої інфраструктури та зв’язку Марина Віркун
головний спеціаліст Департаменту містобудування, архітектури та земельних ресурсів міськради Вегандз Мяснікян, забудовник Сергій Крецу

Вам також може сподобатися

На 6 підприємствах Корабельного району погасили заборгованість із заробітної плати
У Корабельному районі одноразову грошову допомогу отримали 98 малозабезпечених родин

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X