У міській раді розпочали роботу з передачі об’єктів водопостачання старостинських округів Херсонському Водоканалу

Новини
👁 187

За дорученням  Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва, об’єкти водопостачання, що знаходяться на території старостинських округів, передадуть на баланс міського комунального підприємства «Херсонводоканал».

Про це стало відомо на нараді, яку провела секретар Херсонської міської ради Галина Лугова із заступником міського голови Володимиром Пепелем, директором МКП «Херсонводоканал» Віктором Скобліковим, начальницею управління земельних ресурсів Наталією Буровою, старостами округів та директорами комунальних підприємств, що обслуговують зазначені території.

Усе частіше в місцевих комунальних підприємств, що обслуговують зазначені території, виникають проблеми з обслуговуванням водопровідних об’єктів: артезіанських свердловин, водогонів. Адже коштів, які сплачують мешканці за послуги водопостачання недостатньо для оновлення водопровідної мережі, а мова про покращення якості наданих послуг та якості питної воли навіть не ведеться.

Вихід із ситуації існує, і полягає в тому, аби передати водопровідні об’єкти старостатів у господарське віддання міського комунального підприємства «Херсонводоканал». Маючи на своєму балансі водопровідні об’єкти старостатів, підприємство зможе включати їх до своєї Інвестиційної програми, що забезпечить можливість оновлювати мережу та більш фахово обслуговувати.

Такі заходи допоможуть вирішити часті проблеми з водопостачанням у населених пунктах херсонської громади.

Слід зазначити, що процес передачі об’єктів водопостачання, що розташовані у старостатах, може бути не достатньо швидким, зокрема через необхідність приведення у відповідність дозвільних документів, відсутність документів на право власності, землевпорядної документації, адже роками сільськими радами робота з цього напрямку не проводилася.

«З метою вирішення цієї проблеми, старостам округів та директорам місцевих  комунальних підприємств надано доручення якомога скоріше зібрати усі належні документи. Після чого, спільно з спеціалістами міської ради, буде проведена інвентаризація об’єктів водопровідних мереж та власне їхня передача у господарське віддання МКП «Херсонводоканал»», – пояснює Галина Лугова.

Міська рада здійснює усі необхідні заходи для забезпечення однаково якісного обслуговування об’єктів водопостачання на території усієї херсонської громади.

Вам також може сподобатися

У Дніпровському районі Херсона змінили розташування контейнерів для сміття
Херсонці стали переможцями всеукраїнського турніру з кікбоксингу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X