У міській раді обговорили можливість проведення фестивалю «Острів Різдва» в умовах червоної карантинної зони

Новини
👁 307

У міській раді обговорили можливість проведення міського християнського фестивалю «Острів Різдва» в умовах червоної карантинної зони.

Сьогодні, 10 листопада, секретар міської ради Галина Лугова зібрала за круглим столом начальницю управління культури міськради Світлану Думинську, начальницю управління освіти міськради Наталю Журженко, начальницю управління маркетингу міста та туризму Наталю Литвиненко, головного спеціаліста відділу культури Марину Друзьякіну та ініціатора й засновника фестивалю Протоієрея Іоанна Гордієнко.

«Наближаються Новорічні та Різдвяні свята, і незважаючи на складну ситуацію з поширенням коронавірусної хвороби, херсонці чекають на цікаву програму. Тож, міська рада працює над форматами, у яких реально провести заходи в існуючих умовах», – зазначила Галина Лугова.

Зокрема, цьогоріч фестиваль «Острів Різдва» проведуть в онлайн-форматі.

Як зазначив засновник фестивалю Протоієрей Іоанн Гордієнко, метою заходу є збереження духовності, відродження національних, регіонально-фольклорних традицій, популяризація саме херсонських народних звичаїв та обрядів.

Слід зазначити, що  «Острів Різдва» уже в 15 раз подарує можливість творчим, талановитим колективам Херсонщини продемонструвати свої хореографічні, вокальні, музичні, театральні наробки та подарувати глядачам святковий настрій.

Умови та правила участі у фестивалі з’являться найближчим часом на офіційному сайті Херсонської міської ради. Слідкуйте за новинами.

Прокоментувала сьогоднішню зустріч головний спеціаліст відділу культури Марина Друзьякіна.

Вам також може сподобатися

Херсонців запрошують на листопадні читання
Наслідки надзвичайних ситуацій тренувалися ліквідовувати у Корабельному районі

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X