У Луцьку відбувся літературний вечір Почесного громадянина Херсона

Новини
👁 292

До Луцька приїхав поет та лауреат Шевченківської премії, Почесний громадянин Херсона Анатолій Кичинський. До повномасштабного вторгнення Росії він жив і видавав свої твори у Херсоні. Через півтора місяця після окупації разом з дружиною покинули рідне місто. До Луцька поет приїхав на літературний вечір.

Анатолій Кичинський розповів Суспільному Луцьк, що у Херсоні залишив квартиру, майно віддав на зберігання друзям.

“Всіх тих, хто пов’язаний думками та почуттями з Україною, це для росіян найперші вороги. Ясна річ, що їм цих ворогів треба знищити, або відправити в якісь табори, щоб вони якомога далі від того були. Тобто, я думаю, саме така доля чекала б і мене”, – говорить поет.

У Луцьку поет із Херсона зустрівся із волинськими письменниками, шанувальниками української поезії, давніми знайомими. Волинська письменниця Надія Гуменюк давно знайома з творчістю Анатолія Кичинського. Говорить: це дуже цікава особистість, дуже тонкий лірик.

У бібліотеках Луцька автор провів кілька літературних вечорів. Соліст гурту “Чорні черешні” Юрій Поліщук розповів, що в репертуарі мають пісню на слова вірша Анатолія Кичинського “Кінь трави не їсть, кінь води не п’є”.

Зараз Анатолій Кичинський живе у Рівному. Вірить у перемогу України й сподівається якнайшвидше повернутися додому.

Вам також може сподобатися

Всі об’єкти Херсонводоканалу cтаном на 9 липня працюють в штатному режимі
У Херсонському державному університеті оголошено конкурс на отримання стипендій Президента України та Кабінету Міністрів

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X