У лікарні Тропіних діти з порушеннями зору та неврологічною патологією проходять безкоштовну реабілітацію

Новини
👁 298

У клінічній лікарні ім. А. і О. Тропіних продовжують працювати денні стаціонари для дітей з офтальмологічною та неврологічною патологією. Курси реабілітаційного лікування проводяться безкоштовно.

Як розповіла завідувач центру зору Наталя Лимар, групи дітей та підлітків з порушеннями зору формуються за направленням лікаря (педіатра, офтальмолога) з 10 пацієнтів віком від 4 до 18 років, які на базі центру проходять 10-денний курс реабілітації. Зараз працюють 3 групи дітей, які мають такі захворювання, як: короткозорість, далекозорість, косоокість, амбліопія, астигматизм.

Процедури й заняття починаються з 9-ї ранку, в середньому тривають 1,5 години. У програму реабілітації входить апаратне лікування, у тому числі стимуляція зору за допомогою унікального комплексу «Амбліокор», електрофорез, масаж комірцевої зони, лікувальна гімнастика для очей, лікувальна фізкультура у разі порушення постави.

Паралельно працює неврологічний денний стаціонар, де реабілітуються діти з порушеннями постави, а також порушеннями функцій опорно-рухового апарату, від 1 року життя до 18 років.

Покази для направлення на реабілітацію і безпосередньо план лікування визначає лікар-педіатр, невролог чи ортопед. Найчастіше лікуються діти з приводу сколіозу, вальгусної стопи, п’яткової шпори, парезів, порушення мови та ін. Для корекції цих станів у денному неврологічному стаціонарі використовуються методи фізіотерапії, спрямовані на електростимуляцію м’язів, парафінотерапія, масаж, лікувальна фізкультура.

Під час відвідування процедур батьки проходять навчання основним прийомам масажу та ЛФК для подальших занять з дитиною вдома.

Незважаючи на те, що реабілітаційні процеси потребують часу та терпіння, позитивні результати лікування, як у дітей з порушеннями зору, так і у пацієнтів з неврологічною симптоматикою, батьки відмічають вже з перших курсів. Крім корекції зазначених порушень, відзначається покращення загального самопочуття дитини, її психологічного стану.

Отже, реабілітаційне лікування у дитячих денних стаціонарах лікарні є абсолютно безпечним та доступним. Ми приймаємо всіх дітей за зверненнями та показами, в тому числі з інших регіонів. При необхідності звертайтеся до свого педіатра, або лікуючого лікаря (офтальмолога, невролога, ортопеда), який прийме рішення щодо проведення курсу реабілітації відповідно до потреб вашої дитини.

Попри воєнний час та безліч складнощів, лікарня продовжує працювати, приділяючи особливу увагу дітям, бо вони зараз найуразливіші і потребують найбільшої підтримки. Нам дуже хочеться, щоб діти не бачили і відчували війну. Тож, робимо їхній світ по можливості здоровим, яскравим і захищеним.

Бережіть себе та свої родини. Разом – тримаємося!

Вам також може сподобатися

Херсонський учень здобув медаль на Міжнародній виставці винаходів та інновацій INTARG-2022
Сьогодні Херсонводоканал усуватиме засмічення каналізації та ремонтуватиме мережі водопостачання на Житлоселищі та Північному

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X