У лікарні ім. Карабелеша сучасний відеоректоскоп допомагтиме в лікуванні проктологічних захворювань

Новини
👁 199

У лікарні Карабелеша постійно дбають про те, щоб втілювати у практику новітні технології лікування з використанням сучасного обладнання. Тому віднедавна в поліклініці №1 «поселився» помічник. Для того, щоб пацієнтам нашої лікарні на передовому рівні надавати кваліфіковану проктологічну допомогу та виявляти онкологічні захворювання на ранній стадії придбали відеоректоскоп Dr.Camscope.

Лікар хірург-проктолог, онкохірург лікарні Карабелеша Давід Табідзе говорить про переваги сучасного медичного приладу: “Завдяки тридцятикратному збільшенню камери, джерела світла з гнучким настроюванням, показу відеозображення на екран, обстеження стає інформативним і достовірним, а його ефективність і діагностична цінність зростають”.

Ніхто не застрахований від необхідності звернутися до лікаря-проктолога. І робити це бажано вчасно, не затягувати. Якщо ви спостерігаєте у себе виділення крові при дефекації; дискомфорт і свербіж в анальній ділянці, відчуття чужорідного тіла в прямій кишці; відчуття неповного випорожнення прямої кишки; зміну ритму і характеру дефекації чи маєте спадковий анамнез проктологічних захворювань – звертайтеся до лікаря-проктолога в кабінет №98 в поліклініці №1 КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» за адресою: проспект Ушакова 21/1 у Херсоні. Довідки за тел. (0552) 49-04-03.

Лікування лікуванням, але тим, кому ще не потрібна допомога проктолога слід пам’ятати про провокуючі чинники такого захворювання як геморой. У першу чергу це – малорухливий спосіб життя, нездорове і незбалансоване харчування, хронічні запори чи проноси, спадковість. Також до факторів-провокаторів відносяться шкідливі звички, ожиріння, важка фізична праця, постійні стреси. Тож, бережіть себе й будьте здорові!

Фото ілюстративне

Вам також може сподобатися

Підприємців креативних галузей у сфері інтернет-маркетингу та онлайн-продажів запрошують на презентацію естонсько-українського Проєкту UArt’n’Business
17 січня в міськраді відбудеться обговорення Плану сталої міської мобільності Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X