У лікарні ім. Є.Є.Карабелеша випробували роботу генератора WattStream

Новини
👁 222

У рамках підготовки до осінньо-зимового періоду в лікарні ім. Є.Є. Карабелеша перевірили стан резервних джерел електроенергії. Влітку Національна служба здоров’я України придбала медичному закладу новий сучасний дизельний генератор WattStream WS 165-RS потужністю 132 кВт (якої має вистачити на забезпечення електроенергією двох лікувальних і одного господарського корпусу).


Перевіряли установку на прикладі харчоблоку та пральні. Було виявлено, що нова генераторна установка і старий дизель-генератор ДГ-100 знаходяться у технічно справному стані та готові до використання у якості резервних джерел електроенергії у випадку виникнення надзвичайних ситуацій техногенного чи природного характеру. З’ясувалося, що WattStream WS 165-RS подає електроживлення за 3 хвилини (старий дизель-генератор запускається за 10-12 хвилин). Також нова установка має чудові технічні характеристики: надійність, економічність, тривалий термін експлуатації.


Окрім того, електротехнічний персонал адміністративно-господарської частини, електромонтери також перевірили укомплектованість установок резервного електроживлення акумуляторами для запуску, забезпеченість пально-мастильними матеріалами та якість підключення до електромережі будівель стаціонару лікарні.

Вам також може сподобатися

Де сьогодні Херсонський Водоканал лагодить мережі водопостачання
У місті відбувся вернісаж «Городянка. Херсон початку ХХ століття»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X