У лікарні ім. А. та О. Тропіних відділення інтенсивної терапії розширено до 12 ліжок

Новини
👁 285

Із початку року в клінічній лікарні ім. А. та О. Тропіних відділення анестезіології та інтенсивної терапії переведено до нового приміщення та розширено до 12 ліжок.

Про це повідомив заступник медичного директора лікарні Євген Миронов, додавши, що до початку пандемії відділення реанімації було розраховане на 6 ліжок та розташовувалося на першому поверсі стаціонарного корпусу.

У зв’язку зі збільшенням надходження тяжких хворих з COVID-19, було розгорнуто додаткові реанімаційні ліжка, які тимчасово розміщувалися на базі гінекологічного відділення. Відтепер у цьому приміщенні на постійній основі працюватиме відділення реанімації на 12 ліжок.
З переваг щодо змін заступник відзначає більш просторі та комфортні палати для перебування пацієнтів у важкому стані, раціональний доступ медперсоналу до медичного обладнання, а також можливість (у разі зростання кількості хворих на ковід-інфекцію або іншої надзвичайної ситуації) оперативно збільшити кількість ліжок до 25.

Він також зауважив, що до палат у відділенні проведено пряму окрему лінію подачі кисню, що дає можливість під’єднати понад 20 апаратів ШВЛ одночасно, якщо це необхідно. За колишніх умов роботи відділення можливим було підключення лише 8 апаратів ШВЛ.

У 2021 році з 3170 пацієнтів з важким ковідом, що надійшли до стаціонару, через відділення реанімації пройшло 532 хворих, для лікування яких більш ніж у 70% випадків застосовувалися різні методи респіраторної підтримки апаратами ШВЛ. Разом з тим за минулий рік фахівцями відділення було проведено 1356 знеболювань, враховуючи практично безперервну роботу акушерського відділення та періоди надання профільної допомоги хірургічними відділеннями. У «нековідний» час анестезіологами лікарні проводиться близько 4 тисяч анестезіологічних втручань на рік.

Розмову з Євгеном Мироновим читайте тут.

Вам також може сподобатися

У Херсоні відбулася перша у 2022 році соціальна екскурсія
Ігор Колихаєв поступово втілює стратегію освітлення Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X