Херсонці – серед переможців конкурсу малюнку «Ілюстрація до народної казки»

Новини
👁 69

4 червня в МДЦ «Артек» в Києві  відбулося нагородження переможців VІ Міжнародного конкурсу малюнку «Ілюстрація до народної казки», організованому Навчально-естетичним комплексом “Художня школа”. У конкурсі взяли участь 3405 робіт із 120 населених пунктів, 210 навчальних закладів, 12 країн світу: Білорусі, Болгарії, Індії, Казахстану, Китаю (Гонконгу), Литви, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Туреччини та України.

У святковій атмосфері, в оточенні своїх картин переможці конкурсу з Борисполя, Володимир-Волинського, Гончарівського,  Івано-Франківська, Кривого Рогу, Миколаєва, Михайло-Коцюбинського,  Харкова, Херсона, Чернігова отримали медалі та подарунки від організаторів конкурсу.

Церемонію нагородження відкрила Юлія Сліпич – директор Дитячої художньої школи Херсонської міської ради. Медалістів прийшла привітати Міністр соціальної політики  України Марина Лазебна. Протягом літа саме завдяки Міністерству соціальної політики десять медалістів конкурсу відпочинуть в Міжнародному дитячому центрі «Артек».

Також на святі були присутні Аташе з питань культури Посольства Індії в Україні пан Рашид Кумар, перший секретар Посольства Республіки Казахстан в Україні пані Лейла Кесікова, президент українсько-китайської торгової палати пан Чен Джон. Вони взяли на себе приємну місію – передати нагороди переможцям з їх країн.

Організатори конкурсу висловлюють щиру подяку всім причетним до проведення конкурсу, особливо – багаторічному партнеру конкурсу, організатору підсумкових виставок у м. Києві, Всеукраїнському благодійному фонду «Надії і добра» на чолі з Валентиною Довженко.

Вітаємо всіх учасників конкурсу, бажаємо їм творчого зростання, незабутніх вражень та чекаємо нових шедеврів на VІІ Міжнародному конкурсі малюнку «Ілюстрація до народної казки», який відбудеться у 2023 році!

Вам також може сподобатися

Світлофор на перехресті Ушакова-Залізнична тимчасово не працює
Галина Лугова привітала учнів “ХАБАД”у зі святом Останнього дзвоника

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X