У курятині, експортованій з Польщі, виявили сальмонелу, – Держпродспоживслужба

Новини
👁 313

До Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області надійшло повідомлення через систему швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) № 2021.5575 стосовно виявлення Salmonella (present/25g) в курятині, що експортувалась з Польщі (виробник: WCF Corp. Sp. z o. o., Warszawa) до України (отримувачі: ТОВ «М’ясний торговий дім» м.Київ; ТОВ «Рейд Міт» м. Запоріжжя).

З метою недопущення в обіг такої продукції, Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу у строк не більше двох робочих днів та письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення вищезазначеної продукції повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за тел.: (0552) 32 – 17 – 37, за адресою вул. Перекопська, б.17 або звертайтесь до територіальних управлінь.

Вам також може сподобатися

У лікарні ім.Є.Є.Карабелеша перебуває 56 пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19
Спеціалісти Суворовської райради відвідали тренінг із запобігання насильству

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X