У кухонному приладді, що експортувалось до України, виявили шкідливу речовину, – інформує Держпродспоживслужба області

Новини
👁 147

ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує стосовно надходження інформаційних повідомлень Системи швидкого реагування щодо харчових продуктів та кормів (RASFF).

А саме:

– від 14 січня 2022 року №2021.0705-fup 1 стосовно виявлення міграції первинних ароматичних амінів у нейлонових ополониках, що експортувалися з Китаю (виробник: Yangjiang Mojiang Industry & Trade Co., експортер: GUANGDONG EKA INDUSTRIAL INVESTMENT CO.,LTD UNIT 1201, BLOCK E, POLY WORLD TRADE CENTER) через Францію до України (отримувач: «АШАН Україна», S95 – Бориспіль, 08301)

– від 14 січня 2022 року № 2020.6056- fup 4 стосовно виявлення міграції первинних ароматичних амінів у ложках (шумівках), що експортувалися з Китаю (експортер: GUANGDONG EKA INDUSTRIAL INVESTMENT CO.,LTD UNIT 1201, BLOCK E, POLY WORLD TRADE CENTER) через Францію до України (отримувач: «АШАН Україна», S95 – Бориспіль, 08301)

Нагадуємо операторам ринку про виконання обов’язку, передбаченого частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», стосовно негайного вилучення харчового продукту з обігу та письмового інформування Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області про виявлену невідповідність у строк не більше двох робочих днів.

Шановні споживачі! У разі виявлення вищезазначеної продукції повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за тел.: (0552) 32 – 17 – 37, за адресою вул. Перекопська, б.17 або звертайтесь до територіальних управлінь.

Фото ілюстративне

Вам також може сподобатися

Безпека на Водохреща: правила купання у відкритих водоймах взимку
У Херсоні протягом 55 років звання Почесний громадянин міста присвоїли 92 херсонцям

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X