У Корабельному районі вивезли більше 202 тонн сміття

НовиниНовини ОТГ
👁 122

У ході місячника з благоустрою, за період з 4 жовтня по 27 жовтня, у Корабельному районі прибрали стихійні сміттєзвалища змішаного сміття загальною масою 102 тонн  210 кг, вивезено 21 тонну 590 кг листя та гілля.

Зокрема, підприємства та організації району вивезли – 3 тонн 120 кг, ОСББ – 1 тон 860 кг, підрядна організація ФОП «Вельничер» – 18 тонн 730 кг.

Крім цього, фахівці відділу з питань життєдіяльності району виконавчого комітету Корабельної районної у місті ради щодня проводить рейди з метою забезпечення благоустрою та санітарного стану території району.

У ході зазначених рейдів фахівці відділу разом з інспекцією з благоустрою Херсонської міської ради склали 5 адміністративних протоколів на керівників підприємств та організацій.

Також постійно проводиться роз’яснювальна робота з мешканцями стосовно дотримання виносу сміття в зазначені за графіком дні, необхідності приведення прилеглої території до належного санітарного стану, облаштування майданчиків для винесення сміття, наголошується на необхідності укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів підрядними організаціями та недопущенні засмічення території навколо баків для збору твердих побутових відходів.

Корабельна районна рада закликає херсонців цінувати працю тих, хто  докладає зусиль, аби зробити місто чистим, та дбати про благоустрій району разом! Залишений на тротуарі недопалок, кинутий повз урну папірець, переповнений відходами смітник чи заросла будяками ділянка на прилеглій до будинку чи торгової точки території — все це не додає нашому району привабливості. Благополуччя району — це щоденна спільна справа рук кожного його мешканця!

Вам також може сподобатися

У Суворовському районі тривають заходи з благоустрою
У садівському дитсадку вихованці стали екосупергероями

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X