У Корабельному районі виявлені порушення законодавства про працю

НовиниНовини ОТГ
👁 275

У Корабельному районі проведено 34 рейди з метою перевірки суб’єктів підприємницької діяльності на предмет дотримання законодавства про працю.

У ході рейдів обстежено 328 суб’єктів господарювання, з них – на 29 виявлені порушення.  Зокрема, 42 працівники непрацевлаштовані згідно чинного законодавства. Робоча група провела роз’яснювальну роботу з роботодавцями щодо працевлаштування найманих працівників  належним чином.

Виконком Корабельної районної ради пояснює, що законодавство про працю регулює трудові відносини працівників усіх підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, виду діяльності і галузевої залежності, а також робітників, які працюють у фізичних осіб.

Працівники реалізують право на працю шляхом укладення трудових договорів про роботу на підприємствах, в установах, організаціях або з фізичними особами. Тобто, праця кожного має бути легальною.

З метою сприяння дотриманню державних гарантій у сфері праці, підвищення рівня соціальної захищеності найманих працівників, розпорядженням Херсонського міського голови  від  19.07. 2021 № 265-р «Про  внесення змін до розпорядження міського голови  від 27.01.2021  №26-р  «Про створення робочих груп  з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення» затверджено  склад робочих груп  з питань  легалізації  оплати праці та зайнятості населення по кожному району міста Херсона.

Основним завданням зазначених робочих груп є сприяння органам виконавчої влади в забезпечення легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Вам також може сподобатися

У Корабельному районі тривають роботи з благоустрою
Сьогодні комісія «ЖКГ» попередньо розглянула земельні питання

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X