У Корабельному районі відвідали родини, що опинилися у складних життєвих обставинах

Новини
👁 230

Проблема домашнього насильства є актуальною в нашому суспільстві. Жорстоке поводження із дітьми і нехтування їх інтересами можуть мати різні види та форми, але наслідки завжди завдають серйозної шкоди здоров’ю та розвитку дитини.

У рамках рейду-тижневику «Ні – насиллю!» щодо дотримання прав і інтересів дітей, 22 жовтня спеціалісти служби у справах дітей виконавчого комітету Корабельної районної у місті ради спільно з працівниками Управління патрульної поліції в Херсонській області відвідали дві родини, в яких виховується троє дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах і перебувають на обліку.

З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, звернута їх увага на недопущення приниження гідності дітей та притягнення до відповідальності за вчинення домашнього насилля.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Корабельної районної у місті ради звертається до кожного: припинити насильство в родині можливо лише за умови об’єднання зусиль державних органів та установ, місцевого самоврядування, громадських організацій, а головне –  кожної небайдужої людини. Якщо ви побачили, що дитині погрожує небезпека, негайно звертайтеся:

🟥 до поліції ☎ 102,

🟥 у службу у справах дітей районних у місті рад. Телефон служби у справах дітей Корабельного району: ☎ 26 40 75,

🟥 на урядову «гарячу» лінію з протидії домашньому насильству ☎ 1547.

Пам’ятайте завжди: можливо   ваш дзвінок стане вирішальним у порятунку дитини від домашнього насильства! ‼

Вам також може сподобатися

Як працюватимуть дитячі садки Херсона з 25 жовтня
Що робити якщо керуюча компанія збільшила ціну за послуги управління житловим будинком

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X