У Корабельному районі опікуються дітьми

Новини
👁 166

Людина має свою неповторну частину життя – дитинство. І великою мірою від того, яким воно буде, залежить майбутнє – майбутнє окремої особистості, окремого народу, держави, нації…
Як кажуть, „батьків не обирають” і, нажаль, деякі з них частково або зовсім не приділяють уваги своїм неповнолітнім дітям.
Сьогодні, працівниками служби у справах дітей Корабельної районної у місті ради спільно з центром соціальних служб та сектором протидії домашньому насильству Херсонського районного управління поліції проведений плановий рейд.

В одній сім’ї, зі слів сусідів, панувала антисанітарія в оселі, відсутність чистого одягу, неналежне ставлення до маленької дитини. З родиною проведено профілактичну бесіду, аби батьки створили для своєї малечі умови для повноцінного розвитку. Крім того, мати та дитина були направлені на медичне обстеження до лікарні КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім А і О Тропіних”. З матір’ю надалі будуть працювати спеціалісти.
На батьків складено протокол за неналежне виконання батьківських обов’язків.
В іншій сім’ї, яка перебуває на обліку, життя змінилося на краще.
Раніше служба у справах дітей вже навідувалась в цю родину і проводила профілактичну роботу щодо забезпечення належних умов проживання. Наразі, в будинку – чисто та затишно.

Діти, які проживають в сім`ях, що опинились в складних життєвих обставинах, потребують особливої допомоги і підтримки, адже найрідніші люди, їх батьки, ведуть асоціальний спосіб життя, не дбають про них, не намагаються створити належні умови для їх виховання, розвитку, навчання, лікування. І тільки загальними зусиллями, проводячи певну профілактичну роботу, вдається донести до батьків, що діти – це найцінніший скарб, до якого треба ставитися відповідально, дбати про їх добробут, любити і робити все, щоб їх діти жили в будинку, де тепло, світло, де прибрано, де ліжко заслане чистою постіллю, де в холодильнику є готова їжа, а у шафі є чисті дитячі речі.

Вам також може сподобатися

Трансляція XІІ сесії міської ради VІІІ скликання
“ХерсонВодоканал” санує колектори

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X